Atrakcje

Nocleg w tym nadmorskim kurorcie to oferta dla turystów marzących o odpoczynku na z jednej z najpiękniejszym plaż na polskim wybrzeżu, a także na jednym z najczystszych morskich kąpielisk.
Miasteczko usytuowane pomiędzy Morzem Bałtyckim, a jeziorem Resko Przymorskie, ok. 12 km od Kołobrzegu. Pełna drobnoziarnistego piasku plaża kusi turystów, przechodząc w głąb lądu, tworząc porośnięte lasem sosnowym wydmy. Tam spragnieni sportowej rozrywki mogą sprawdzić swoje siły na ścieżce zdrowia.

domki dźwirzyno dźwirzyno domki letniskowe

Miejscowość ciągnie się wzdłuż jednej głównej ulicy Wyzwolenia, która przykuwa uwagę dzięki rosnącymi przy niej ponad 250-letnimi dębom.

Nasz ośrodek, w którym proponujemy Państwu domki i pokoje usytuowany jest przy ulicy Piastowskiej w Dźwirzynie, blisko morza, z pięknym terenem zielonym wokół, placem zabaw dla dzieci.

Wakacyjne atrakcje to także turnieje sportowe odbywające się w kurorcie. Z wypoczynku można powrócić z pucharem zdobytym podczas „Biegu ku słońcu” organizowanym przez Urząd Gminy, a odbywającym się na plaży pomiędzy Dźwirzynem a Grzybowem. Rozgrywane są także turnieje siatki plażowej, jak również gry w szachy.

Jeśli to dla Państwa za mało propozycji aktywnego spędzania urlopu, zachęcamy zobaczyć, co jeszcze oferuje Dźwirzyno pod hasłem sport i rekreacja.

Proponujemy Państwu noclegi w Dźwirzynie, byście przyjeżdżając tutaj, mogli w pełni korzystać z atrakcji, jakie zapewnia nasz kurort. Wspomniane Jezioro Resko z naturalnym siedliskiem ptactwa wodnego jest rajem dla żeglarzy i wędkarzy. W znajdującej się tu przystani jachtowej można wykupić lekcje w szkółce windsurfingowej czy wypożyczyć sprzęt pływający:

  • kajaki
  • łodzie wiosłowe
  • żaglówki
  • rowery wodne.

Polecamy zwiedzić także port rybacki.

Odkryj z nami uroki okolic Dźwirzyna. Noclegi blisko morza i centrum tylko w Domino Bis.