Porady

Sport i rekreacja

Wakacje na sportowo? Dźwirzyno wiedzie prym wśród kurortów naszego wybrzeża w możliwościach aktywnego spędzania wypoczynku.
Pierwszy krok dla zainteresowanych rekreacją to wynajęcie u nas prywatnych kwater w Dźwirzynie. Później polecamy zapoznanie się z programem prężnie działającego Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji. Żądnym sportowych emocji polecamy plac do jazdy na wrotkach czy skate park. Mogą Państwo potrenować także grę w mini golfa.
noclegi dźwirzyno
Reagujemy na sportowe trendy – promujemy rowery.
Propagujemy ekologiczny i zdrowy sposób transportu i prezentujemy nowość sezonu 2012 – nadmorską ścieżkę rowerową. Można zacząć trenować już na wakacjach na ścieżce z Dźwirzyna przez Grzybowo do Kołobrzegu, Szczecina, Świnoujścia.

Dźwirzyno miastem ścieżek?
Inne sportowe atrakcje oferuje kolejna z nich, ścieżka zdrowia. Wiedzie wzdłuż morza, na wydmach, przez lasek sosnowy. Na jej liczącej 1600 m trasie można znaleźć 15 różnych stanowisk do ćwiczeń.

Spragnionym innej formy sportowej rozrywki proponujemy jazdę konną. W Dźwirzynie jest możliwość zamówienia nauki i przejażdżki przy ulicy Wyzwolenia.
Ponadto zapraszamy do parku wodnego.